+356-9950-8242

Top
Lokalne przysmaki – Guide4Malta
fade
343
post-template,post-template-single-places,post-template-single-places-php,single,single-post,postid-343,single-format-standard,mkd-core-1.0,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.0,voyage-ver-1.1,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-down-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-light-header,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-large-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

Lokalne przysmaki

Poznawaj Maltę z przewodnikiem

Lokalne przysmaki

Malta i Gozo oferują wiele miejsc serwujących lokalne przysmaki. Jak to zwykle bywa są te lepsze i te gorsze. Na Malcie na pewno warto się wybrać do miejscowości Mgarr, gdzie można znaleźć kilka restauracji serwujących lokalną kuchnię, specjalizującą się między innymi w potrawach z królika. Na Gozo z kolei, można się wybrać do jednego z tych miejsc które zajmują się produkcją lokalnych specjałów. Godna uwagi na pewno jest Ta Mena, która znajdziecie po drodze z Marsalforn do Victorii.

Consectetuer in at varius fames posuere sagittis. Enim eget est augue aspernatur venenatis vitae, purus netus libero cras lorem, praesent.
You don't have permission to register