+356-9950-8242

Top
O mnie – Guide4Malta
fade
243
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-243,mkd-core-1.0,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.0,voyage-ver-1.1,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-down-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-light-header,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-large-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

O mnie

Jak zostałem przewodnikiem

O mnie

Mam to szczęście, że już od czasów szkoły podstawowej miałem wspaniałych nauczycieli historii, którzy potrafili przekazać swoją wiedzę w sposób interesujący i przystępny. Tak więc z biegiem czasu i kolejnymi szkołami dochodziłem do wniosku, że to droga dla mnie. Obecnie mieszkam na Malcie i zdecydowałem, że powinienem zrobić coś co będzie bliskie nauczycielstwu i historii które studiowałem w Polsce. I tak oto zostałem przewodnikiem turystycznym na Malcie.

Archipelag ten jest jednym z najbardziej wypełnionych zabytkami miejsc na świecie, a jego historia jest niezwykle ciekawa. Jest to również miejsce z przepiękną naturą i krajobrazami które również warto odkryć. Jestem pasjonatem lubiącym prace z ludźmi i wciąż budując swoja wiedze chciałbym równocześnie się nią dzielić z innym.

Kontakt

Polecam

Wycieczka całodniowa przebliżająca głowne ośrodki Joanitów na Malcie.
Stwórz własną wycieczkę, poznaj Maltę lub Gozo tak jak to sobie wymarzyłeś.
Poznaj historię Mdiny i Valetty i zachwyć się ich pięknem
You don't have permission to register